Interval Field (7.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Months
te: నెలలు
