Interval Field (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Plain
vi: Đơn giản

en: Weeks
vi: Tuần

en: Days
vi: Ngày

en: Data
vi: Dữ liệu
