Interval Field (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Plain
ar: عادي

en: Data
ar: المعطيات
