Interval Field (7.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Plain
kn: ಸರಳ

en: Weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
