Interval Field (7.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Months
ta: மாதங்கள்

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: Data
ta: தரவு
