Interval Field (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Plain
fi: Puhdas

en: Datestamp
fi: Päivämäärämerkki

en: Weeks
fi: Viikot

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Years
fi: Vuodet
