Interval Field (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Plain
gl: Simple

en: Interval
gl: Intervalo
