Interval Field (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: Plain
it: Semplice

en: Weeks
it: Settimane

en: Days
it: Giorni

en: Months
it: Mesi

en: Interval
it: Intervallo

en: Years
it: Anni

en: Data
it: Dati
