Interval Field (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Plain
oc: Brut

en: Datestamp
oc: Orodatatge (UNIX)

en: Weeks
oc: Setmanas

en: Days
oc: Jorns

en: Data
oc: Donadas
