Interval Field (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Plain
tr: Sade

en: Weeks
tr: Hafta

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar

en: Interval
tr: Aralık

en: Data
tr: Veri
