Interval Field (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Plain
cy: Plaen
