Interval Field (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: Plain
es: Plano

en: Weeks
es: Semanas

en: Days
es: Días

en: Months
es: Meses

en: Interval
es: Intervalo

en: Raw
es: Sin modificar <em>(raw)</em>

en: Years
es: Años

en: Data
es: Datos

en: You must enter a numeric value.
es: Debe especificar un valor numérico.
