Interval Field (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Date
eu: Data

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Weeks
eu: Asteak

en: Days
eu: Egunak

en: Interval
eu: Bitartea

en: Data
eu: Datu
