Interval Field (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Date
be: Дата

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Plain
be: Звычайны

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Data
be: Дадзенныя
