Interval Field (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Date
ca: Data

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Plain
ca: Pla

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Days
ca: Dies

en: Raw
ca: Cru

en: Data
ca: Dades

en: New date
ca: Nova data
