Interval Field (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Plain
hi: सादा

en: Interval
hi: मध्यान्तर
