Interval Field (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Plain
id: Biasa
