Interval Field (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Date
lt: Data

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Plain
lt: Paprastas

en: Days
lt: Dienos

en: Interval
lt: Intervalas

en: Raw
lt: Paprastas

en: Data
lt: Duomenys
