Interval Field (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Days
lv: Dienas

en: Interval
lv: Intervāls

en: Data
lv: Dati
