Interval Field (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Weeks
sk: Týždne

en: Days
sk: Dni

en: Data
sk: Údaje

en: Quarters
sk: Štvrtiny
