Interval Field (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Plain
sv: Enkel

en: Weeks
sv: Veckor

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Interval
sv: Intervall

en: Years
sv: År

en: You must enter a numeric value.
sv: Du måste ange ett numeriskt värde.
