Interval Field (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Data
th: ข้อมูล
