Interval Field (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Plain
ru: Простой

en: Date/Time
ru: Дата/Время

en: Interval
ru: Интервал

en: Raw
ru: Без обработки

en: Data
ru: Данные

[ctx: interval]
en: Seconds
ru: Секунды

[ctx: interval]
en: Second
ru: Секунда

[ctx: interval]
en: Minutes
ru: Минуты

[ctx: interval]
en: Minute
ru: Минута

[ctx: interval]
en: Hours
ru: Часы

[ctx: interval]
en: Hour
ru: Час

[ctx: interval]
en: Days
ru: Дни

[ctx: interval]
en: Day
ru: День

[ctx: interval]
en: Months
ru: Месяцы

[ctx: interval]
en: Month
ru: Месяц

[ctx: interval]
en: Years
ru: Годы

[ctx: interval]
en: Year
ru: Год

[ctx: interval]
en: Weeks
ru: Недели

[ctx: interval]
en: Week
ru: Неделя

[ctx: interval]
en: Fortnights
ru: Двухнедельных

[ctx: interval]
en: Fortnight
ru: Две недели

[ctx: interval]
en: Quarters
ru: Кварталы

[ctx: interval]
en: Quarter
ru: Квартал
