Interval Field (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Raw
cs: Nezpracováno

[ctx: interval]
en: Seconds
cs: Sekundy

[ctx: interval]
en: Second
cs: Sekunda

[ctx: interval]
en: Minutes
cs: Minuty

[ctx: interval]
en: Minute
cs: Minuta

[ctx: interval]
en: Hours
cs: Hodiny

[ctx: interval]
en: Hour
cs: Hodina

[ctx: interval]
en: Days
cs: Dny

[ctx: interval]
en: Day
cs: Den

[ctx: interval]
en: Months
cs: Měsíce

[ctx: interval]
en: Month
cs: Měsíc

[ctx: interval]
en: Years
cs: Roky

[ctx: interval]
en: Year
cs: Rok

[ctx: interval]
en: Weeks
cs: Týdny

[ctx: interval]
en: Week
cs: Týden

[ctx: interval]
en: Quarters
cs: Čtvrtletí

[ctx: interval]
en: Quarter
cs: Čtvrtletí
