Interval Field (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

[ctx: interval]
en: Second
hy: Վայրկյան

[ctx: interval]
en: Minute
hy: Րոպե

[ctx: interval]
en: Hour
hy: Ժամ

[ctx: interval]
en: Day
hy: Օր

[ctx: interval]
en: Month
hy: Ամիս

[ctx: interval]
en: Year
hy: Տարի

[ctx: interval]
en: Week
hy: Շաբաթ

[ctx: interval]
en: Quarter
hy: Եռամսյակ
