Interval Field (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Date/Time
hu: Dátum / Idő

en: Interval
hu: Időköz

en: Raw
hu: Nyers

en: Data
hu: Adat
