Interval Field (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Plain
he: פשוט

en: Days
he: ימים

en: Interval
he: מרווח

en: Data
he: נתונים
