Interval Field (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Date
ro: Data

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Plain
ro: Simplu

en: Data
ro: Dată
