interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: list
ast: llista

en: delete
ast: desaniciar

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: edit
ast: editar
