interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: list
bg: списък

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Откажи

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: add
bg: добави
