interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: list
bs: lista

en: delete
bs: obriši

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmjeni
