interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: list
cs: seznam

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit
