interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: list
cy: rhestr

en: delete
cy: dileu

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: edit
cy: golygu
