interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: list
da: liste

en: delete
da: slet

en: Prefix
da: Præfiks

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: add
da: tilføj

en: Input filters
da: Input-filtre

en: operations
da: handlinger

en: Syntax
da: Syntaks
