interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
