interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: list
eo: listo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: edit
eo: redakti

en: add
eo: Aldonu
