interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: URL
eu: URLa
