interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: list
fa: فهرست

en: delete
fa: حذف

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Cancel
fa: انصراف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: edit
fa: ویرایش
