interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: list
gl: lista

en: delete
gl: eliminar

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Delete
gl: Eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: edit
gl: editar
