interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: list
he: רשימה

en: delete
he: מחק

en: Prefix
he: קידומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עדכן

en: URL
he: כתובת URL

en: Input filters
he: מסנני קלט
