interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: list
kk: тізім

en: delete
kk: Өшіру

en: Prefix
kk: Префикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету
