interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: list
ku: لیستە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن
