interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: list
ky: тизме

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: edit
ky: түзөт
