interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: delete
lt: šalinti

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti
