interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: list
lv: saraksts

en: delete
lv: dzēst

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: rediģēt
