interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: list
nl: lijst

en: delete
nl: verwijderen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken
