interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: list
nn: liste

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre
