interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: list
pl: lista

en: delete
pl: usuń

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Dodaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: add
pl: dodaj

en: Input filters
pl: Formatowanie treści
