interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: list
pt: lista

en: delete
pt: eliminar

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta acção não pode ser desfeita.

en: edit
pt: editar
