interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: list
ro: listă

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Renunţă

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică
